Wymarzone mieszkanie – słów kilka o tym, jak znaleźć idealnego lokatora

Rynek nieruchomości pęka w szwach. Mimo panującego rzekomo kryzysu, osób poszukujących mieszkania jest bardzo dużo. Niestety, osób, które chcą wynająć swoje mieszkanie jest jeszcze więcej. W takiej sytuacji niezwykle istotne jest to, aby nasza oferta nie gubiła się w gąszczu innych. Jak więc to zrobić? Oto kilka naszych praktycznych i sprawdzonych wskazówek.

Bądź wszędzie
Umieść swoje ogłoszenie w jak największej ilości miejsc. Dzięki temu dotrzesz do bardzo dużej rzeszy osób. To bardzo ważny krok i nie warto go pomijać – umieść ogłoszenia na portalach z ofertami, na portalach społecznościowych, w lokalnej prasie i radiu, a nawet na słupach i drzewach w okolicy. Zobaczysz, że to działa.

Wystrój
Odpowiedni wystrój to klucz do sukcesu. Wiele osób poszukuje mieszkań uniwersalnych, które będą mogły urządzić pod swój gust. Jeśli więc masz w swoim mieszkaniu obrazki Jezusa lub posągi buddy – lepiej je wynieś. Twoje mieszkanie powinno być jak najbardziej uniwersalne, zbliżone do hotelowych wnętrz. Jeśli konieczne jest odmalowanie ścian – zrób to.

Profesjonalizm
Bądź jak najbardziej profesjonalny. Zrób doskonałe zdjęcia, które wyróżnią się z tłumu. Zadbaj o to, by Twoje ogłoszenie było ciekaw dla oka. Takie proste detale mogą przyciągnąć bardzo wielu zainteresowanych potencjalnych lokatorów.

Comments are closed.